Senamiesčio pagrindinės mokyklos „Šviesos šventė”

Ukmergės Senamiesčio pagrindinė mokykla jau devintus metus puoselėja labai gražią tradiciją – paskutinį metų mėnesį pakviečia visą mokyklos bendruomenę į „Šviesos šventę”. Šiais metais renginys vyko Ukmergės kultūros centre gruodžio 14 d. Tokia data buvo pasirinkta neatsitiktinai – gruodžio 13-oji yra šventosios Liucijos diena, kitaip dar vadinama Šviesos diena.

Skambant kalėdinėms giesmėms ir poezijos posmams šventės vedėjai pasakojo Advento vainiko istoriją. Prie vainiko skubėjo piemenėliai, angelai, tėvai ir vaikai. Jie ir uždegė keturias Advento vainiko žvakes, kviesdami į širdis ir į savo namus viltį, išganymo šviesą, džiaugsmą ir meilę.

„Šviesos šventė” – tai ne tik kalėdinis koncertas. Tai metas, kai ir vaikai, ir suaugusieji gali bent trumpam stabtelėti, pasiklausyti kalėdinių giesmių ir tiesiog kartu pasidžiaugti.

Senamiesčio pagrindinės mokyklos informacija