Skaitytojų dosnumas

Akcijos KNYGŲ KALĖDOS šūkiui „Dovanokime laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms“ paskatinus, Laičių kaimo bibliotekai padovanota 21 knyga. Ne po vieną knygą bibliotekai padovanojo mokytojai Asta ir Rolandas Grencevičiai, Jolanta Zgirskienė, Virginija Grigaitė, kolegė Onutė Venclovienė. Knygų padovanojo skaitytojai Budnikas Vidas, Gailutė Žitinienė, Vida Mugenienė, buvusi nuolatinė bibliotekos lankytoja dėl sveikatos problemų nebegalinti skaityti. Ikimokyklinės grupės mokytoja Loreta Račickienė ne tik pati padovanojo knygą, bet ir paskatino vaikų tėvelius dalyvauti akcijoje. Tad patys mažiausieji skaitytojai – Gabrielius Stankuzevičius, Markas ir Joris Budros, Smiltė ir Viltė Morkūnaitės atnešė po keletą knygų. Dėkui visiems už dosnų gerumą – papildyti bibliotekos fondai bus labai vertingi suaugusiems ir mažiesiems skaitytojams.

Vl. Šlaito viešosios bibliotekos Laičių kaimo padalinio vyresnioji bibliotekininkė Vanda Vinckienė