Pasitikta Rugsėjo 1-oji

Ruduo prasideda viena gražiausių švenčių – Rugsėjo 1-ąja. Nuo šios dienos mokyklose vėl šurmuliuoja mokiniai, Rugsėjo 1-ąją mokytojai su nekantrumu laukia susitikimų su auklėtiniais, pirmokų tėvai su jauduliu vaikus lydi į mokyklas. Iškilmėse buvo dainuojama, deklamuojamos eilės, skambėjo mokinių, mokytojų, svečių sveikinimai, vyko pirmosios pamokos, mokykloms ir lopšeliams-darželiams savivaldybė dovanojo istorinę Lietuvos ir Valstybinę Lietuvos vėliavas. Du buvę mokyklų direktoriai apdovanoti mero Padėkos ženklais.

Rugsėjo 1-osios šventėje Senamiesčio progimnazijoje mokslo metus pasitiko 358 mokiniai, iš jų 59 pirmokai. Pasveikinus su naujais mokslo metais naujai progimnazijos direktorei Ninai Liliai Galickei buvo pristatyta savivaldybės dovana – pirmoko rinkinys.

Rajono meras Rolandas Janickas mero Padėkos ženklu apdovanojo 4 metus progimnazijai vadovavusį Arūną Kerzą. Jis 42 metus dirbo pedagoginį darbą, iš jų 34 metus – vadovaujamą darbą. Direktorius nuo 1988 m. iki 2006 m. dirbo Ukmergės Jono Basanavičiaus vidurinėje mokykloje direktoriaus pavaduotoju ugdymui, nuo 2006 m. iki 2018 m. – Ukmergės rajono Dainavos pagrindinės mokyklos direktorius, nuo 2018 m. iki 2022 m. vasaros – Senamiesčio progimnazijos direktorius. A. Kerza 2006–2018 m. atstovavo rajonui šalies pagrindinių mokyklų vadovų asociacijoje, dirbo jos taryboje, telkė šalies ir rajono ugdymo įstaigų vadovus efektyviai veiklai.