KALĖDINĖ PASAKA

Senamiesčio progimnazijos mokiniai dalyvavo MB Mažųjų ugdymas edukacijoje „Kalėdinė pasaka“. Taip pasitiko Adventą – rimties, susikaupimo, savęs įsivertinimo metą.

Kartu su edukatore mokiniai kėlė klausimus ir ieškojo atsakymų. Ar blogai svajoti? Ar reikia liūdėti, jei svajonė neišsipildo? Ar svajojimas gali teikti džiaugsmo? Ar laiką galima paskubinti? Kodėl kartais laikas „lekia“, o kartais „šliaužia“?

Autorinė pasaka ir meduolių prieskoniais kvepiančios lėlės pakvietė išgirsti istoriją, nutikusią namų virtuvėje. Kartu su pipiru, muskato riešutu, cinamonu, gvazdikėliu, žvaigždiniu anyžiumi aplankėme toliausias, giliausias, aukščiausias Žemės kerteles bei sužinojome, kur gyvena laimė. Išsiaiškinę visus paslaptingus dalykus, lipdėme meduolius. Mokykloje pasklido gardžiausiai meduolinis Kalėdų kvapas

Mokytoja Irma Leonavičienė