Fizinio ugdymo pamoka KITAIP

Senamiesčio progimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo fizinio ugdymo pamokoje KITAIP – vaikai išmoko du naujus žaidimus „Kukurūzinį“ ir „Akmensvydį“.

„Kukurūzinis/Cornhol“ yra vienas populiariausių lauko žaidimų JAV. Žaidimas turi ilgą istoriją, o šiuo metu sparčiai populiarėja kaip smagi pramoga Lietuvoje. „Akmensvydis/Kerlingas“ – komandinis olimpinis žiemos sportas, vadinamas „šachmatais ant ledo“. Šis žaidimas atsirado XVI amžiuje Škotijoje. Tuo metu jis buvo žaidžiamas ant užšalusių upių ir ežerų ledo, o šiandien išmėginome savo taiklumą ir azartą sporto salėje.

Dar pasitikrinome kantrybę ir gebėjimą būti komanda, varžytis ir patirti pergalės džiaugsmą. Buvo daug gerų emocijų. Dėkojame mokytojai Nijolei Grotuzienei už tokį smagų atradimą

Pradinių klasių mokytoja Irma Leonavičienė