Vasario -16-ąjai skirtas projektas ,,Auginu Lietuvą”

Lietuvos valstybės atkūrimo dienai artėjant, mūsų progimnazijoje vyko pilietiškumą ir tautinę savimonę žadinantis projektas ,,Auginu Lietuvą”. ☺️Puošėme mokyklą savo darbais, dalyvavome viktorinose, proto mūšiuose, kūrybinėse dirbtuvėse, išmokome daug lietuvių liaudies ratelių ir žaidimų, leidomės į istorinę kelionę su savo mokytojais ir draugais, kad susipažintume su 1918 m. vasario 16 dienos Lietuvos Nepriklausomybės aktu.
Radome atsakymus į daugybę klausimų:
❓️Kas nutiko, kad lietuviai prarado savo valstybę?
❓️Kokiomis aplinkybėmis teko ją atkurti?
❓️Kokias kliūtis teko įveikti, siekiant laisvės savo valstybei?
❓️Kas yra signataras?
❓️Kas tie žmonės, kurie turėjo drąsos išsaugoti Lietuvą ateities kartoms?
😍Gausiausias žinias apie Lietuvą sukaupė Sadauskaitė Augustė, Jurevičiūtė Austėja, Danasaitė Austėja, Kazlauskas Nojus, Mackevičiūtė Urtė, Vladičkaitė Emilija, Šiaučiūnaitė Ugnė, Kazlauskaitė Toma👏👏👏
😍Projektą užbaigėme kine📽– pradinių klasių mokiniai ,,mokėsi iš kino” su ,,Tamsta varliumi”, o vyresnieji ,,perplaukė” Atlanto vandenyną su Aurimu Valujavičiumi ,,Irklais per Atlantą”.
🇱🇹Linkime LIETUVAI taikios padangės, atsidavusių piliečių ir ilgų gyvavimo amžių.
Su gimtadieniu, LIETUVA🇱🇹
Tavo vaikai AUGA💛💚❤️
Dėkojame Ukmergės kultūros centrui už suteiktą galimybę apsilankyti kine💛💚❤️