Mūsų progimnazijos vyresniųjų klasių mokiniai kartu su mokytoja Ingrida Bik smalsiai tyrinėjo Ukmergės Kultūros centro užkulisius. Buvo labai įdomūs susitikimai ir netikėti atradimai😍
❤️Dėkojame Ukmergės Kultūros centrui už jaukų bendradarbiavimą.
KULTŪROS VYKSMO VIRTUVĖ V
🔸Ukmergės kultūros centras dalyvauja Švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ Ukmergės rajono projekte „Kultūros vyksmo virtuvė“. Projekto metu siekiama mokyklų mokinių komandas supažindinti bei leisti praktiškai išbandyti kultūros srities profesijas.
🔸Šiandien, kovo 28-ąją, vyko penktasis susitikimas, šį kartą su Ukmergės senamiesčio progimnazijos mokiniais.
🔸Patyriminio žygio metu „Kultūros darbuotojo profesijos pristatymo keliu“ dalyviai aplankė beveik visas Kultūros centro erdves – nuo bilietų kasos iki didžiosios scenos bei susipažino su įstaigos veikla ir daugeliu kolektyvo narių.