Tolerancijos dieną – išvyka į Vilnių

Lapkričio 16 diena – Tolerancijos diena. Ta proga Senamiesčio progimnazijos mokiniai kartu su istorijos mokytoja Danguole Tauginiene ir direktoriaus pavaduotoja Nina Lilia Galicke lapkričio 15 dieną vyko į Vilniaus Gaono žydų muziejaus Tolerancijos centrą. Edukaciją vedė mūsų kraštietė Jurga Jackevičiūtė. Mokiniai buvo sužavėti betarpišku edukatorės bendravimu.

Šių metų Tolerancijos dienos smbolis – švyturys, kuris reiškia pagalbą, ieškantiems kranto. Kaip švyturys reiškia saugų kelią laivams namo, taip ir tolerancija reiškia pakantumą, pagarbą skirtingų pažiūrų, religijų, tautybių žmonėms. Palaikydami šią akciją mūsų mokyklos mokiniai taip pat aptarė švyturio reikšmę ir gamino juos, pritardami minčiai, kad žmonės visų tautybių ir religijų gali sugyventi taikiai.