Vasario 16-oji Senamiesčio progimnazijoje

„Lietuva gimtoji, stoviu ir galvoju: netikiu, kad rojuj būtų dar gražiau“ – dailiai rašo 1a klasės mokinė Brigita. „Lietuva – mano mylima šalis. Labai myliu ją“ – pritaria Milita iš 1b klasės. Daug gražių žodžių Lietuvai parašė 1-4 mokiniai ir jų mokytojos, dalyvavę dailaus rašto pamokoje „Aš myliu Lietuvą“.

Kol pradinukai dailiai rašė apie gimtąją šalį, kūrė haiku Lietuvai, piešė, dalyvavo protų mūšyje, žaidė stalo žaidimus, dainavo, šoko, kūrė Gedimino pilį, tyrinėjo Lietuvos valstybės simbolius, 5-8 klasių mokiniai domėjosi, kas gi tie drąsūs vyrai, 1918 m. vasario 16 d. pasirašę Lietuvos Nepriklausomybės aktą. Moksleiviai sužinoję kuo įdomesnių faktų apie signatarus, paruošė parodą „Ar žinai, kad…“ Kiek vėliau mokiniai varžėsi viktorinoje „Ką aš žinau apie Lietuvą?“

Taip Senamiesčio progimnazija paminėjo Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Mokytoja Živilė Kudlinskienė