Konstitucijos egzamine

Spalio 25-oji Lietuvos Respublikos KONSTITUCIJOS diena. Jau 17 kartą Lietuvos Respublikos piliečiai buvo kviečiami dalyvauti Konstitucijos egzamine ir pasitikrinti savo žinias apie svarbiausią mūsų valstybės įstatymą.

Mūsų mokyklos 6 – 8 kl. mokiniai sprendė testą, pasidalino savo mintimis apie šiuolaikinę Lietuvą. 3-4 klasių mokiniai irgi išbandė LR Konstitucijos egzaminą – Quizziz testą, gilino žinias apie LR piliečių teises ir pareigas. Geriausiai sekėsi trečiokams Aurėjai (3b) ir Emiliui (3a), ketvirtokams Karinai (4b) ir Simui (4a). Mokinius pasveikino mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Vidas Krištaponis ir palinkėjo būti atsakingais piliečiais.

Dėkojame mokytojoms Irenai Mackevičienei, Danguolei Tauginienei, Nijolei Grotuzienei, Jurgitai Stankevičienei, Gintarei Sakalauskienei ir būsimai mokytojai Simonai Malinauskei, kad prisidėjo prie šios iniciatyvos įgyvendinimo.