TARPTAUTINĖ TOLERANCIJOS DIENA

Lapkričio 16-ąją Senamiesčio progimnazija minėjo Tarptautinę tolerancijos dieną, kuri yra minima nuo 1995 m. UNESCO sprendimu. Minėjimo tikslas – atkreipti bendruomenės dėmesį į žmonių įvairovę ir atskleisti įvairovės privalumus, skatinti ugdytis empatiją, supratimą, o svarbiausia – stengtis su pagarba priimti vieniems kitus.

Septintokai ir aštuntokai dovanojo saldų ,,Labą rytą” – kam rytas buvo karamelinis, kam vaisių skonio, kam gaiviai mėtinis. Tad šypsenos mus lydėjo nuo pirmojo žingsnio mokykloje! O Tolerancijos dienos darbų, žaidimų, diskusijų moderatoriai suteikė ne vieną progą susimąstyti, kokie skirtingi ir tuo pačiu įdomūs, unikalūs esame.

Turėjome mokykloje ir svečių iš Ukmergės ,,Ryto” ugdymo centro. Tikimės, kad pas mus svečiuotis ir išbandyti 3D klasę centro auklėtiniams buvo smagu.